ua | ru | en

Про нас

Компанія «АЛЬФА 77» працює на сільськогосподарському ринку України більше 12 років, пропонуючи широкий асортимент кормових добавок та інгредієнтів для виготовлення кормів для різних видів сільськогосподарських тварин та птиці.

Компанія є постачальником високоякісних зернових культур (бобових і хлібних), олійних культур і продуктів їх переробки таких як: олія, макуха, шрот та ін.

Асортимент продукції представлений як товарами власного виробництва, так і товарами іноземних виробників. Компанія «АЛЬФА 77» здійснює ексклюзивну дистрибуцію унікальної кормової сировини і добавок зі складових крові аерозольної сушки (суха свиняча кров) виробника Farpromodena S.p.A (Італія), є постачальником рибного борошна виробників з Латвії та Мавританії, а також реалізує м'ясо-кісткове борошно вітчизняних та зарубіжних виробників.

Компанія «АЛЬФА 77» пропонує власну органічну полімінеральну кормову добавку МінеролІТ, яка успішно впроваджується і використовується в багатьох сільських господарствах і може включатися в раціон великої рогатої худоби, свиней та птиці.

У лінійку продуктів компанії «АЛЬФА 77» також входять: глютен кукурудзянийвисівки пшеничні та кукурудзяно-фосфатидний концентрат, що також використовуються в якості добавок до кормів для с/г тварин та птиці.

Багаторічний досвід роботи, а також розвинена регіональна мережа дозволяє здійснювати поставки по всій території України, а також за її межі. Працюючи зі своїми партнерами, компанія «АЛЬФА 77» завжди орієнтується на повне виконання взятих на себе зобов'язань, комплексний підхід у здійсненні поставок та досягнення взаємовигідного результату.

З повним переліком продуктів, що поставляються компанією «АЛЬФА 77» Ви можете ознайомитися у Каталозі продукції.